07 Nisan 2021 Çarşamba 18:46 GÜNDEM

TEFENNİ BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT VE OYUNCAK MÜZESİ İLE ZAMANDA YOLCULUĞA DAVET

Tefenni Belediyesi Kültür Sanat ve Oyuncak Müzesi ile zamanda yolculuğa davet

Tefenni Belediyesi Kültür Sanat ve Oyuncak Müzesi ile zamanda yolculuğa davet

Tefenni Belediyesi Kültür Sanat ve Oyuncak Müzesi projesi hayata geçiyor. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzun yanı başında yapımına başlanan Tefenni Kültür Sanat ve Oyuncak Müzesinde, hem ilçeyi hem de dönemini yansıtan önemli figürler sergilenecek.

Tefenni kültür, sanat ve oyuncak müzesi ile zamanda yolculuğa davet eden Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ‘’Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzun yanı başında yapımına başladığımız, hem İlçemizin hem de dönemini yansıtan önemli figürlerin sergileneceği Tefenni Belediyesi Kültür Sanat ve Oyuncak Müzesi projemiz ile geçmiş ve geleceği bir arada yaşatacak bir kültür mirası bırakacağız.

Dönemin en meşhur araçlarının maketlerinin de yer alacağı ve Bölgemizde bir İlk Olacak OYUNCAK MÜZEMİZLE sizleri tarihi bir yolculuğa çıkartıp, yine Tefenni’mizin nostaljik görselleriyle o dönemleri müzemizde kayıt altına alacağız.

7'den 77’ye herkese hitap edecek olan projemizin tüm hemşerilerimize, Tefenni’mize, Burdur’umuza, Vatanımıza ve Milletimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum’’ paylaşımında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER